תרומת חברת ניהול הנכסים בהגדלת תשואה מנכס

טיפים להגדלת תשואה באמצעות שימוש בחברת ניהול נכסים

 

תפקידה של חברת ניהול נכסים בהגדלת תשואה מהנכס

עבודת נחברת ניהול הנכסים מתחילה בניתוח אסטרטגי למען הגדלת התשואה. הרווח שלנו כחברת ניהול כרוכה ישרות ברווח שלכם ועל כן תמיד נפעל להרוויח את המקסימום שניתן עבורכם. לא רק בראיה חודשית אלא מעל לכל בראיה שנתית ארוכת טווח- שכן נכס ריק אינו מניב רווחים.

דבר זה בא לביטוי מעל לכל בבחירת הדיירים הנכונים. כאלה אשר הם בעלי חוסן פיננסי, וכאלה אשר ישמרו על המושכר מבלי גרימת בלאי לא סביר בשימוש היומיומי שלו.

עבודה נכונה מתחילה באופן תצוגת הנכס. נכס אשר נראה נקי, מאובזר להלכה ושמור תמיד יושכר יותר מהר, לדיירים יותר טובים ובמחיר יותר טוב מנכס שנראה מוזנח.

שנית, צריך לדעת איפה והיכן לפרסם את הנכס. באיזה מחיר נכון לפרסם אותו. באיזה מדיות משתמשים? האם נעזרים בשיתופי פעולה עם מתווכים מקומיים? ואיך מסננים את הפניות כדי למצוא את הדייר המתאים ביותר. כזה שיישאר למרוצת זמן ללא תקלות וללא בעיות.

לבסוף, צריך לדעת לתת שירות טוב. לכם הבעלים וגם לדייר. דייר מקבל טיפול טוב הוא דייר מרוצה. דייר מרוצה הוא דייר שנשאר. הוא דייר ששומר על הנכס. הוא דייר שמשלם בהנאה. הוא דייר שמשלם גם יותר ככל שהשנים חולפות. ובעיקר, זו דירה שאינה עומדת ריק לרגע.

וזה על רגל אחת כל פילוסופיית הניהול שלנו. היא מורכבת בעיקרה מהיגיון בריא, עבודה קשה, ונאמנות אמיתית ללקוחות שלנו ולדיירים שלנו. באמת ובתמים אנחנו מאמינים שיחס הוגן ועבודה קשה ללא קיצורי דרך מניבה תוצאות טובות לטווח ארוך.

אנו מזמינים אתכם לפגישות היכרות להיווכח בעצמכם בהבדל ולראות מדוע לקוחותינו נשארים איתנו את מרוצת השנים.

 

בואו עוד היום לפגישה עם מנהל נכסים מקצועי. שאלו על ההטבות המיוחדות ללקוחות חדשים.

 

 

 

זקוקים לעוד מידע? 

 

 

קראו על כל השירותים שלנו     אזורי שירות ניהול נכסים      לנהל כמו המקצוענים: המדריך 

 

 

 

שתף