סוגי הנכסים המנוהלים

סוגי נכסים המנוהלים על ידי חברת ניהול נכסים

 

מה הם סוגי הנכסים אותם מנהלות חברות ניהול נכסים?

קראו על סוגי נכסים אותם אנו מנהלים: 

 

דירות מגורים שכורות

ניהול מבחר דירות מגורים, החל מדירות יוקרה המכוונות לחתך סוציו אקונומי גבוה על כל המשתמע מכך (באזור מרכז הארץ ובאזור השרון) ועד דירות להשקעה בתשואות גבוהות בדרום תל אביב המתפתחת הדורשת סוג של התמחות שונה.

חברת ניהול נכסים טובה מקבלת את המשקיעים עם הקל והקשה ויודעת כי משקיעים רבים המעוניינים להגיע לתשואות ריאליות של מעל ל 5% בניכוי הוצאות ומיסוי, חייבים לפעול היום בשווקים שאינם מוגדרים AAA במהותם- כמו שכונות דרום תל אביב המתפתחת, המאופיינת היום באוכלוסיה של עובדים זרים ותושבים ותיקים מהשכבות המוחלשות יותר.

מתוקף אפיון משרד ניהול נכסים בהיותו מכוון בעיקר לעבודה עם משקיעים ותושבי חוץ השואפים לאפיקי השקעה אגרסיביים יותר, חשוב להכיר ולעבוד גם עם אזור דרום העיר. 

 

ניהול נכסים/ ניהול נכסי עיזבון

 

נכסי עיזבון

עבודה עם נכסי עיזבון דורשת, מעבר לפן הנדל"ני הפשוט גם הרבה מאוד רגישות כלפי כל הצדדים המעורבים בעיזבון. בייחוד שמדובר בקבוצה גדולה של יורשים. בנוסף, עד שמתקבלת החלטה מה עושים עם הנכס, חברת ניהול נכסים דואגת להשביח את הנכס בצורה האפקטיבית ביותר למיקסום פוטנציאל המכירה שלו.

 

נכסי תושבים זרים ורילוקיישן

בעולם המודרני רבים מוצאים את עצמם עוזבים את ישראל לתקופות קצרות או ממושכות לצורכי עבודה. בעבר, רבים פשוט מכרו את הנכס בבעלותם או לחלופין ביקשו עזרה מבני המשפחה. כיום, מצב שוק הנדל"ן ועומס החיים השוטף, הפכו את שתי האלטרנטיבות הללו לפחות כדאיות. בהתאם לכך, בשנים האחרונות אנו רואים גידול משמעותי בפלח אוכלוסייה זו. כיום האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים מאפשרים בנקלה לנהל את הדיווח השוטף והעדכון ברמה אופטימאלית ובשקיפות מלאה בזמן אמת.  

 

ניהול דירות שכורות לתקופות קצרות

חברות ניהול נכסים רבות עובדות עם תושבי חוץ בהשכרות קצרות טווח. קהל היעד הוא בעיקר משקיעי חוץ אשר קנו דירת נופש בישראל ואינם מעוניינים שתעמוד ריקה במרבית ימי השנה בהם הם שוהים בחו"ל.  וקהל נוסף הם משיקיעים מקומיים השואפים לתשואה גבוהה בהרבה מהקיים בשוק המגורים הסטנדרטי. קראו עוד על שירות זה בעמוד השירותים הרלוונטי או צרו עמנו קשר. 

 

נכסים מסחריים- חנויות, משרדים ואולמות

ניהול נדלן

 

שירותי חברת ניהול נכסים כוללים פתרונות לכל בעל נכס, מתושבי חוץ ועד משקיעים. קטנים כגדולים, לכולם יש בית.

 

חשוב לדעת ולבדוק לגבי ניהול נכסים:

- תשלום על פי תוצאות בלבד

- אין חוזים מגבילים

- אין עמלות נוספות ועלויות חבויות

- שקיפות ואמינות

 

צרו עימנו קשר עוד היום ואנו נמצא עבורכם חברת ניהול נכסים אשר תתאים לצרכיכם.

 

 

זקוקים לעוד מידע? 

קראו על כל שירותי ניהול נכסים      אזורי שירות ניהול נכסים      לנהל כמו המקצוענים: המדריך 

 

 

שתף