למי מתאים שירות ניהול נכסים

שירות ניהול נכסים מתאים למגוון לקוחות.

 

ניהול נכסים- למי זה מתאים?

 

באופן כללי, ניהול נכסים מתאים למעשה לכל מי שרוצה הכנסה פאסיבית מהחזקות נדל"ן ללא מעורבות אישית גבוהה.

 

ניהול נכסים/ מנהל נכסים/ חברת ניהול נכסים

 ברמה הפרטנית, ניהול נכסים מתאים לקהלי יעד שונים:

1. אנשי עסקים.

הזמן שלכם יקר מאוד. במקום להיות טרודים בתחלופת דיירים, תיקונים ותלונות, תנו לנו לעשות זאת עבורכם ונקו את שולחנכם לעסקים אחרים ורווחיים יותר. 

 

2. תושבי חוץ.

באופן טבעי תושבי חוץ זקוקים לשירות ניהול נכסים מקצועי ואמין. אמינות הינה אבן היסוד בעבודה של חברת ניהול נכסים. דרכינו תוכלו למצוא חברת ניהול נכסים מקצועית ומנוסה שתספק לכם שירות איכותי ואמין.


3. פרופסיונאלים ברילוקיישן.

בעידן המודרני בעלי מקצוע רבים נאלצים או בוחרים לעשות רילוקיישן לתקופות שונות בחייהם. אם אתם מעוניינים לשמור על הנכס בישראל בשקט נפשי מקסימאלי בזמן שאתם נוסעים לעבוד בצד השני של העולם, ניהול נכסים מקצועי הוא הפתרון הטוב ביותר. אנו נדאג להפנות אליכם חברות ניהול נכסים מתמחות אשר ידאגו שהנכס שלכם יישמר ויהיה מושכר במחיר הטוב ביותר שניתן לקבל.


4. נכסי ירושה.

יורשים המחזיקים ברבע דירה, עשירית דירה, שמינית דירה וכדומה יחד עם שותפים רבים נוספים. ברגע שיש ריבוי שותפים בעיזבון, תפקיד מנהל הנכס הופך להיות הכרחי. כל סיטואציה של ניהול עצמי הופכת להיות גורם מתח בסיטואציה מתוחה מלכתחילה. לשם שלום בית ושלום המשפחה, חברת ניהול נכסים היא פתרון מצוין. שימו סוף לריבים סביב שולחן השבת המשפחתי.


5. בעלי נכסים טובים מדי.

אם אתם טובים מדי, לא יודעים להגיד לא, לא יודעים לדרוש סגירת חשבונות כראוי, לא יודעים לדאוג שהדייר היוצא יסייד את הדירה או ישלם על תיקון של נזק שנגרם מעבר לבלאי הסביר ולא יודעים לדרוש שכר דירה התואם את תנאי השוק, חברת ניהול נכסים היא דרך טובה לוודא שהאינטרס שלכם נשמר. עלות הניהול לרוב לא תהיה יותר גבוהה מההפסדים שנגרמים מרוחב לבכם. השקט הנפשי הוא בונוס ענק.


6. כל מי שרוצה לקבל תשואה פאסיבית אמיתית.

ניהול נכסים זו עבודה. זו טרחה שמלווה בעבודה שלא נגמרת לעולם. אם אתם רוצים לקבל תשלום בהפקדה סדירה לחשבון הבנק שלכם ללא שיחות עם דיירים, ועדי עובדים, שיפוצניקים ופקידי עירייה, חברת ניהול נכסים היא הדרך היחידה ליהנות מהכנסה סדירה ונטולת דאגות. מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום ללא דאגות. 

 

זקוקים לניהול נכסים? 

צרו עימנו קשר עוד היום ואנו נמצא עבורכם חברת ניהול נכסים המתאימה לצרכים שלכם. 

 

חשוב לבדוק לגבי ניהול נכסים:

- תשלום על פי תוצאות בלבד.

- אין חוזים מגבילים.

- אין עמלות נוספות ועלויות חבויות.

- שקיפות ואמינות.

 

 

זקוקים לעוד מידע? 

קראו על שירותי ניהול נכסים   אזורי שירות ניהול נכסים      לנהל כמו המקצוענים: המדריך 

 

 

שתף