ניהול דירות לתושבי חוץ

שירותי ניהול נכסים לתושבי חוץ

 

 

ניהול דירות לתושבי חוץ

 

משרד ניהול נכסים- שירות תושבי חוץ

 

סגנון החיים המודרני מאפשר כיום לרבים לשהות במסגרת עבודתם או מסיבות אחרות לשהות תקופות ממושכות בחו"ל. בעבר הרחוק, כאשר תחום ניהול הנכסים היה בחיתוליו, וכמו כן, אפשרויות התקשורת השוטפת עם הארץ היו מוגבלות, רבים שעזבו אות הארץ נאלצו להסתמך על בני משפחה או לחלופין למכור את הנכס או הנכסים בבעלותם. 

 

בנוסף, בשנים האחרונות, מסיבות בינלאומיות רבות, אנו עדים לתופעה מתרחבת של קניית נכסים להשקעה או לנופש בישראל על ידי תושבי חוץ יהודים רבים בכל חלקי הארץ, אך בייחוד באזורי הביקוש ולאורך רצועת החוף. 

 

ניהול נכסים לתושבי חוץ- ניהול דירות לתשובי חוץ

 

כיום, הסיטואציה היא שונה לחלוטין וכבר ממש אין צורך למכור נכסים בגין עזיבת הארץ, וגם לא להסתמך על טובתם של בני משפחה שנדחקים בכורח לניהול הנכסים בישראל. מחד, האפשרויות הטכנולוגית מאפשרות תקשורת כלל עולמית קלה וזולה (אי מייל, סקייפ, טלפוניה אינטרנטית בינלאומית ועוד....), ומאידך, מקצוע ניהול הנכסים התפתח עד מאוד והפך לכלי עבודה לגיטימי לאנשי עסקים חובקי עולם. 

 

ניהול נכסים עובדת רבות עם תושבי חוץ ומהגרי עבודה ישראלים הנמצאים בחו"ל תוך שמירה על תיק הנכסים וההשקעות הישראלי שלהם. חברות ניהול נכסים פיתחו מתודת עבודה המאפשרת נגישות מלאה בזמן אמת לכל הקורה בנכס- החל מתיעוד מצולם של מצב הנכס, דו"חות ביצוע תקופתיים, עידכונים שוטפים בזמן אמת, ומענה טלפוני אישי בכל רגע נתון, ואף טיפול בתשלומי מס מקמיים של הלקוחות על פי חוק לפי דרישה. 

 

ניהול נכסים לתושבי חוץ- ניהול דירות תושבי חוץ

 

בנוסף, לטובת תושבי חוץ המחזיקים בדירת נופש בישראל, ורוצים להשתמש בה רק בחלק מהשנה, חברת ניהול נכסים מציעה גם שירות של ניהול דירות להשכרה לתקופות קצרות.

 

עבודה עם תושבי החוץ מתנההלת בשקיפות מלאה ומאפשרת להם להמשיך להינות מתשואות פאסיביות מנכסיהם בישראל, ללא דאגות, גם מחוף ים בצידו השני של העולם. אם גם אתם תושבי חוץ או שאתם רוצים לעזור לבן משפחה המחזי נכסים בארץ למצוא פתרון תפעולי הוגן ואיכותי אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר עוד היום. 

 

שירותי ניהול נכסים נוספים:

 

ניהול דירות שכורות

 

ניהול נדל"ן מסחרי מניב

 

ניהול דירות שכורות לתקופות קצרות

 

שירותי מכירת דירות ללא עמלה

 

חשוב לבדוק לגבי ניהול נכסים:

- תשלום על פי תוצאות בלבד

- אין חוזים מגבילים

- אין עמלות נוספות ועלויות חבויות

- שקיפות ואמינות

 

צרו עימנו קשר עוד היום ואנו נתאים עבורכם חברת ניהול נכסים על פי צרכיכם . 

   

 

זקוקים לעוד מידע? 

 

 

קראו על כל שירותי ניהול נכסים     אזורי שירות ניהול נכסים      לנהל כמו המקצוענים: המדריך 

 

שתף